Windows 8.1 Bakımı Tamamen Silmek

deniza (49) 9 yıl önce sordu

Windows 8.1 kullanıyorum sürekli bakım yapıyor iptal ediyorum 5 dakika sonra tekrar başlıyor görevzamanlayıcıdan devre dışı bırakıp sildim 5 dakika sonra tekrar bakım yapmaya başladı KMS Activator kullandım o sebepten olabilir mi ?

yusufbozar 9 yıl önce

Windowsun bir hizmetini (parçasını) tamamen silmek söz konusu değildir.

Toplam 2 cevap

deniza (49) 9 yıl önce cevapladı

Sorunun KMSpico adlı windows aktivasyon yazılımından kaynaklandığını tespit ettim. Bu program bakım adı altında KMS sunucusuna çeşitli loglar yollamakta lisansı silince sorun ortadan kalktı.

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

deniza 9 yıl önce

resimdeki yöntemleri denetim hatta sildim oradan ama yok zırt pırt bakım olmaz ki ?