Windows 8.1 başlangıç programları görev yöneticisinde gözükmüyor ?

yigitamanvermez (1) 7 yıl önce sordu

İyi günler. Windows 8.1 kullanıyorum ve bilgisayarı açtığım da açılmasını istemediğim programları görev yöneticisinden göremiyorum. Nasıl görebilirim?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

bilgisayar başlatıldığında başlatılsın  tiki işaretlenmemiştir  http://www.revouninstaller.com/ indirin kurulumunu yapın başlangıçta açılmasını istediğiniz programın işaretleyin artık başlangıçta açılacaktır bu programın böyle bir özelliği var çok işe yarıyor

ayrıca bilgisayardanda yapılabiliyor kolay diye bu yöntemi tercih ettim

en üstte  ( araçlar ) sekmesine tıklatın  sonra otamatik başlatma yöneticisini tıklatın burda açılışta başlamasını istediğiniz programları göreceksiniz tikini işaretleyin  yeterlidir ve bilgisayarı yeniden başlatın görev yöneticisinde görünecektir

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı