"Windows 8.1 bilgisayarım tamamen kapanmıyor, sadece ekran kapanıyor bilgisayar açık kalıyor" sorunu nasıl çözülür?

abdullah563 (1) 8 yıl önce sordu

Merhabalalar, laptopum 1 ay oldu alınalı. 1 aydır normal gayet iyi kullanıyordum son iki gündür bilgisayarı kapata basınca kapanmıyor nedensizce ekran kapanıyor ama ışıklar açık kalıyor ve mecbur olarak power tuşuna basılı olarak kapatıyorum. Öyle kapatmak laptopa zararlı oldğunu duymuştum bu sorunun çözümünü biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim ve birde ek olarak power tuşuna basılı tutarak kapatmanın ne gibi zararları olabilir onu da söylerseniz sevinirim.

Toplam 3 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı
abdullah563 (1) 8 yıl önce cevapladı

butun update yapildi yinede kapanmiyor ... powera absili tutarak kapatiyorum..

candan 8 yıl önce

ilk yazdığım cevapta bir değişiklik yaptım bakarsanız

abdullah563 8 yıl önce

Yine olmadi

blackheaven (728) 8 yıl önce cevapladı

Merhabalar benim sorunumda buna benzerdi . Araştırmalarım doğrultusunda böyle bir yöntem buldum uygularsanız belki sorun çözülebillir.
http://uzmanim.net/soru/windows-10-uyku-modundan-cikmiyor/60013