Windows 8.1 Ekran Hatası Ve Ayarlara Girmeme Hatası

bcyhris (3) 8 yıl önce sordu

Bugün Bilgisayara Format Attım Atmaz Olaydım Ne Ayarlara Giriyor Nede Başka Bişey Yapıyor Ve Bu Hatayı Veriyor

http://i.hizliresim.com/VaRojr.jpg şu hatadan kurtulamazmıyım ya lütfen yardım edin tamam a basıncada ekran gidip geliyor ve aynı hata tekrar geliyor lütfen yardım edin ağlıcam ya

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

yardım etmek için bazı bilgilerde lazım

1 ) bilgisayar özelikleriniz (işlemcisi kaç ve ram desteği  kaç bunlar verirsen yeterlidir )

2 ) önceki işletim sisteminiz

bcyhris 8 yıl önce

Fazla Bilgim Yok Bilgisayar Özelliklerimi Nerden Söylicem Önceki işletim Sistemim: Windows 8.1 di

candan 8 yıl önce

oda yeterlidir hatasız çalışıyormuydu öncekinde

bcyhris 8 yıl önce

herşey sorunsuzdu bugün attım bunlar olmaya başladı birkaç yerde daha sordum ekran kartını güncelle dediler yapıyorum hata gelmemeye başladı ama hala yükleniyor güncellenme ama ayarlara girmiyor onun sebebini biliyormusunuz

bcyhris 8 yıl önce

Mesaj Attım Kardeş

candan 8 yıl önce

aygıt yöneticisinden girmeniz lazım ekran kartı ayarlarına