windows 8.1 format atamıyorum medya eksik diyor

cagataysencmlr (1) 9 yıl önce sordu

bazı sorunlar yaşadım ve format atmaya karar verdim ama bir hata ile karşılaştım bazı medya dosyaları eksik dedi ve araştırdım ama çözümü bulamadım servisede göndermek istemiyorum lütfen yardım edin

Toplam 2 cevap

hsyngmt (1) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba Windows 8.1 Hatası Alıyorsunuz Başka Bir Windows 8.1 Sürümü Bulun Tekrar Deneyiniz Sorununuz Ortadan Kalkacaktır...

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Medya dosyaları eksik hatası alıyorsanız, bir başka kurulum DVD'sinden kurulum yapmayı deneyin.

Kurulum yapmaya çalıştığınız USB / DVD de bozuk ya da eksik dosya olabilir.