Windows 8.1 Industry Pro VDH Oluşturamıyorum !

feritarslan (303) 9 yıl önce sordu
Normalde Disk YÖnetiminde VDH oluştur VDH sil gibi seçenekler olması lazım ama bende SSD Oluştur SSD Sil gibi seçenekler var sebebi nedir bilen var mı ?

Toplam 1 cevap

feritarslan (303) 9 yıl önce cevapladı
Windows Industry Serileri Normal 8.1 Serilerine Göre Hemen Hemen Her Konuda Kısıtlı Olduğu için bu özellikde malesef yokmuş. Bende Windows 10 Iso Dosyasını Açtım içerisinden BCD dosyalarını Aldım Windows 8 Boot Dosyalarının İçerisine Attım Şimdi Daha Güzel Oldu.