Windows 8.1 kurulumda "şu anda bağlantı kuramıyoruz" sorunu

noobgt (1) 4 yıl önce sordu

 wWndows 8.1 media creation tool indirdim ama key imi yazdıktak sonra internete bağlı olmama rahmen:Şu Anda Bağlantı Kuramıyoruz diyor alttaki gibi

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Lisansın ya bozuktur ya da yanlış bir sürümün lisansını giriyor olabilirsin. Lisansın orijinal mi yoksa bir siteden mi buldun?

noobgt (1) 4 yıl önce cevapladı

bir siteden aldım

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Kardeşim kendi ağzınla söylüyorsun bir siteden aldım diyorsun çalışmasını bekleyemezsin hepsi kullanılmış keyler. Bu durumda yapacak bir şey yok  Lisanssız devam edilebiliyorsa edersin edemiyorsan Crack'li yükle ( ÖNERİLMEZ ) veya Lisans Anahtarı satın al.