Windows 8.1 Pro explorer.exe hatası

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

Selamun aleyküm arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi bilgisayarımı kapatınca çok nadir görülen explorer.exe hatası alıyorum her zaman degil bu hatanın çözümü nedir

Toplam 2 cevap

damlakoc (1391) 7 yıl önce cevapladı

Windows 8 explorer.exe hatası linkini bir incelemelisin. Aldığın hata linkte bahsedilen hata ise çözümü bir dene. Ayrıca linkte yazıldığı gibi bilgisayarını mutlaka virüs taramasından geçirmelisin.

efsaneemrahylz 7 yıl önce

Bilgisayar haftada 1 gün virüs taramasından geçiyorum damlakoc

efsaneemrahylz 7 yıl önce

Verdiğiniz linke bakıyorum teşekkür ederim

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Windows 8.1 devri çoktan bitti. Seni böyle alalım.

[çözüldü] Windows 10 ISO dosyası üzerinden UEFI destekli olarak nasıl kurulur?

Sistem dosyaları bozuk veya sisteme zararlı bulaşmış gibi gözüküyor.

Temiz bir Windows 10 kurulumundan sonra güncel sürücülerini yükle ve stabil bir işletim sistemiyle bilgisayarını sorunsuz kullan.

efsaneemrahylz 7 yıl önce

Bilip bilmeden konuşma brsozl arkadaşım virüs bulaşmıştı onları silerken oldu ondan önce gayet güzeldi