Windows 8. 1 pro işletim sistemininde sürekli kopan kablosuz internet sorunu

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar benim windows 8.1 pro işletim sistemininde sürekli kopan kablosuz internet sorunu Yaşıyorum gece yatmadan modemi kapatıyorum ertesi gün açıyorum neden böyle oluyor

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat / aygıt yöneticisi ağbağdaştırıcıları wireless N 1000 sağtıklatın  kaldır sil ve akabinde değişiklikleri tara

modem şifresini yeniden isteyecektir ginin böylece bağlantınız sıfırlanmış olyor

efsaneemrahylz 7 yıl önce

teşekkür ederim candan