Windows 8.1 Pro Key Etkinleştiremiyorum

theriskoftime (39) 2 yıl önce sordu

Windows 8.1 PRO kullanıyorum uzun zamandır süren key'im vardı, birden Windows'u etkinleştirin çıktı. Birçok program denedim hiçbiri olmadı ve etkinleştirme sırasında girdiğim key'e de bu anahtar çalışmadı falan dedi, ne yapmam gerekiyor?

Toplam 1 cevap

theriskoftime (39) 2 yıl önce cevapladı

böyle bir görüntü alıyorum, ne yapmam gerekiyor.

toprakbra11 2 yıl önce

Baslat tusu ordan arama butanı cmd yaz yonetici olarak çalıstır ve bu komutu yapıştır wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey olmadıysa haber ver

toprakbra11 2 yıl önce

Altında cıkan kodu kopyala ve anahtar bolumune yapıstır sonra eger aktif olmadıysa bir sorun olduysa bekle 12 saat sonra tekrar dene

theriskoftime 2 yıl önce

bu anahtar çalışmadı lütfen daha sonra deneyin falan diyor.