Windows 8.1 sıfırlarken bazı dosyalar eksik hatası

kaanerben (1) 5 yıl önce sordu

Windwos 8.1 de Ayarladan Kurtarma Seçeneğinden her şeyi kaldırın ve windows'u yeniden yükleyine tıkladıgımda bi kaç saniye hazırlanıyor yazıyor ve sonrasında bazı dosyalar eksik hatası alıp format yapamıyorum.Sorun ne olabilir?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Kurulum DVD'si (yada flash belleği) takarak dene. Sıfırlama işlemini kurulum / yükleme aygıtından başlatarak yapmalısın.

kaanerben 5 yıl önce

Bu nasıl olacak Detaylı bilgi varmı flash bellekle yapabilirim