Windows 8.1 sınırlı erişim sorunu

maskot (1) 8 yıl önce sordu

Windows 8.1'de sınırlı erişim sorunu yaşıyorum, internete bağlanamıyorum.

Windows 8.1 sınırlı erişim sorununu nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

maskot 8 yıl önce

onu denedim olmadı yine aynı bu sefer sınırlı değil bağlanmıyor dene bilir arada bir sınırlı diyor kafayı yicem akdaşın wifisine bağlandım bu sefer hiç bişey demiyor normal kullanılıyor

maskot 8 yıl önce

aklıma iki şey geliyor bir modem bozuk diycem telefonla bağlınılıyor ikincisi ise rahat 200 gb net kullandım ondan olabilir mi teledünya internetimi sınırladı acaba

temmuz 8 yıl önce

Olabilir, kablo net'e telefon ederek kendilerine sor, gerekiyoprsa arıza kaydı bırak.

temmuz 8 yıl önce

Kablonet'i aramadan önce istersen -eğer kablosuz bağlantı kullanmaktaysan- birde kablo ile ethernet bağlantısını dene. Yine problemli bağlantı olursa Kablonet'i ara. Eğer kablolu bağlantı düzgün çalışırsa WiFi bağlantın ile ilgili çözümlere yoğunlaş.