windows 8.1 yeniden başlatmada hız problemi

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce sordu

selamun aleyküm bilgisayarımı yeniden başlatınca yaklaşık 30 saniyede yeniden başlatılıyor yazısı gitmiyor 2 ci kez yaptığımda yarı yarıya fark ediyor 15 saniyede duruyor yeniden başlatılıyor yazısı daha önce yeniden başlat dediğimde 10 saniyede kapanıyordu geçenlerde virüs girmişti silmiştim virüsleri onun etkisi olabilirmi

kısaca pc yi yeniden başlatınca kapanıp açılış hız sorunu yaşıyorum normal kapatıp açmada sıkıntı yok yardımlarınızı bekliyorum uzmanım.net ailesi

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

yeneiden başlatmalarda 15 saniye normaldir sistemi yeniden kaydediyor normal kapatıp açma normalse bigisayarında herşey normal demektir

efsaneemrahylz 8 yıl önce

ilk yeniden başlattığımda 30 saniyede kapanıyor buda normalmi

candan 8 yıl önce

bende sıfır bilgisayar var işlemcisi iyi yeniden başlatmalarda 1 dkk bulabiliyor açılması

candan 8 yıl önce

bilgisayarda virüs olsun veyada olmasın haftada bir virüs taraması yaptır Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1.1043 setup.exe ( https://www.malwarebytes.org/dl-confirm/ ) indir burdan