windows 8-8.1-10 bilgisayar açılış parolasını kaldırma nasıl yapılır?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

windows 8-8.1-10 bilgisayar açılış parolasını kaldırma nasıl yapılır?

windows 8-8.1-10 bilgisayar açılış parolası kaldırılırmı?

windows 8-8.1-10 bilgisayar açılış parolasız giriş yapılırmı?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

şifreyi gereksiz görüyorsanız şifre girme zahmeti olmasın derseniz

şifresiz direk açılabilir bilgisayarınız

arama kutusuna NetplWiz yazalım  çıkınca tıklatalım ve aşağıda resimdeki gibi ayarları yapalım

sistemi yeniden başlatalım

candan 7 yıl önce

aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz