windows 8-8.1-10 mause sağ tuş menüsüne denetim masası eklenirmi ?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

                                                           Bilgi paylaşımı

windows 8-8.1-10 mause sağ tuş menüsüne denetim masası eklenirmi ?

mause sağ tuş menüsünde  denetim masası çıkarmı?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

denetim masasını açmak çok kolay bir tuşta denetim masasını açabilirsiniz

mause sağ tuş yapalım ve denetim masası simgesi görünecektir tıklayınca direk olarak denetim masasını açabiliriz reg dosyasını çalıştırıp kaydedelim  https://www.dropbox.com/s/3o0xdxtdom3lv5x/Denetim%20Masas%C4%B1-EKLE.reg?dl=0