Windows 8 Ati Mobility Radeon HD 5470 Ekran Kartı Sorunu (Kod 45) nasıl çözülür?

enes7534 (13) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadşlar Windows 8 bilgisayarıma Ati Mobility Radeon HD 5470 Driverini kuruyorum ancak Kod 45 hatası alıyorum . Hatada aşağıda görülen şekilde hata çıkıyor. Sizce ne yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Şu an, bu donanım aygıtı bilgisayara takılı değil. (Kod 45)

Bu sorunu gidermek için donanım aygıtını bilgisayara yeniden bağlayın.

Bilgisayar özellikleri: Windows 8 Pro İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 cpu M460 @2.53 ghz 2.53 GHz

Yüklü bellek RAM: 3gb ( 2,86 gb kullanılabilir)

Sistem Türü : 64 bit işletim sistemi

HP G62 b29-et

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Merhaba

Ati Mobility Radeon HD 5470 ekran kartı ile Windows 8 de sorun yaşayan birçok kişi var.Forumların bir tanesinde HP g62 notebook'a sahip birisinin yaşadığı sorunu nasıl çözdüğünü söylemiş.Bende çözümü size aktarıyorum.

Şu adrese tıklayın ve Hp nin sitesinden Ekran kartı sürücüsünü indirin

Sürücüyü indirdikten sonra kurma işlemine başlamadan önce sp50704.exe dosyasına sağ tuş tıklayın ve özelliklere girin.Ardından üst menüdeki Uyumluluk bölümüne gelin ve Uyumluluğu Windows 7 olarak ayarlayın.Ardından kurma işlemine geçebilirsiniz.Bu şekilde sorunun çözüldüğü yazılıyor.

enes7534 (13) 8 yıl önce cevapladı

Kardeşim bende uyumluluk zaten Windows 7 olarak ayarlı.Yardılmların için sağol.