windows 8 ayarlar penceresi açılmıyor.

typer16 (1) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarım Windows 8 bilgisayar ayarlarına tıklıyorum fakat açılmıyor yardım edermisinz ??

Toplam 3 cevap

nuri651 (1) 9 yıl önce cevapladı

BİLGİSAYARINIZI YENİDEN BAŞLATINIZ.DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN

typer16 (1) 9 yıl önce cevapladı

sürekli olan bişey bu öle olsa şimdie kadar düzelirdi heralde ...

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Başlat Arama bölümüne CMD yazınız ve sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır" deyiniz. Ardından aşağıdaki komutu komut istemine yapıştırınız ve Enter'a basınız. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Umarım bu işlem sorununuzu çözecektir.

powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml