windows 8 bilgisayarımda facebook görüntülü görüşme neden olmuyor

nermi05 (1) 9 yıl önce sordu

arama gönderiyorum cewap veriyor karşı taraf olmuyor karşı taraf arama gönderdigindede cewapsız aramanız var diyor ?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8'lerde bu problem başından beri yaşanıyor ve çözüm, PC'ye masaüstü Skype kurarak program arabiriminden oturumları Facebook kimliği ile açmak.. Yani internet browser'da Facebook kullanıcı ismi ve parola ile giriş yapar gibi bu kullanıcı kimliği ile Skype'ta oturum açacaksın.

Bu kadar..