windows 8 de başlat menüsü yok onu nasıl getirebilirim?

veyzel (1) 10 yıl önce sordu

Windows 8'de başlat kısmı yok görev çubuğunda nasıl getirebilirim?  Bir de Google.com'u ana sayfa  yapamıyorum. Zzsearch vardı kaldırdım. Google.com yapınca 404 veriyor. Bunu nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Windows 8'de daha önce bildiğimiz anlamda başlat menüsü maalesef yok.

Fakat Windows 8'e başlat menüsü ekleyebilirsiniz. Bunun için bilgisayarınız bir yazılım yüklemelisiniz.

Windows 8 başlat menüsü start nerede?

Yukarıdaki linkteki programlardan birini yükleyerek Windows 8'e başlat menüsü ekleyebilirsiniz.

Zzsearh ve tarayıcı sorunu için şu linkte anlatılanları yapın : zzsearch kaldırma

zzsearch kaldırma sayfası güncellenmiştir. Aşam aşama yaparsanız bilgisayarınızın peformansı

 hızı artar. Virüsler temizlenir ve ana sayfa sorunu çözülür.