Windows 8'de CMD yönetici olarak nasıl çalıştırılır?

hakan (15424) 9 yıl önce sordu

Windows 8 işletim sisteminde CMD komut istemi nasıl yönetici olarak çalıştırılır?

Windows 8'de CMD komutunu yönetici olarak çalıştırmak için ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8'de CMD komutunu yönetici olarak çalıştırmak için şu adımları izleyin.

Windows 8 CMD yönetici olarak çalıştırma

  1. Windows 8  Başlangıç ekranında arama simgesine tıklayın.
  2. Arama bölümüne cmd yazın
  3. Ara sonucunda bulunan Komut İstemini sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır'ı seçin

Bu işlemden sonra açılan komut istemi sayfası, CMD, Yönetici yetkileri ile işlem yapacaktır. Windows 8 'de yönetici izni isteyen komutları bu şekilde çalıştırabilirsiniz.

ertugrul (-1) 9 yıl önce cevapladı

Arama kutusuna Çalıştır yaz Çıkan Yere cmd Yaz Enterla İş Tamamdır