Windows 8 'de hack dosyasını nasıl açabilirim ?

kullanici834065 (1) 10 yıl önce sordu

Çoğu oyunların hackleri benim pc'imde malesef açmıyo bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

Toplam 1 cevap

uzman0725 (1) 10 yıl önce cevapladı

Aşama 1: "Control Panel" (Denetim Masası) nı açın ve "Windows Defender" kısmına tıklayın.

Aşama 2: Daha sonra karşınıza gelen pencerede gördüğünüz gibi "Settings" sekmesinde bulunan "Administrator" yazısına tıklayın ve sağ tarafta çıkan "Turn on Windows Defender" yazısının yanındaki işareti kaldırın. Hemen ardından "Save changes" diyerek değişiklikleri kaydedin.

Aşama 3: Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Windows Defender'ın kapatıldığına dair bilgi veren pencere karşımıza gelecektir.