Windows 8'de oyunlar nerede?

hayalimsin (1) 9 yıl önce sordu

Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts Windows 8'de nerede? Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını nasıl açarım?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8'de Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunları  otomatik olarak yüklü  gelmiyor. Bunları ayrıca yükleneniz gerekiyor .Windows Mağazası'ndan bu oyunları indirebilirsiniz. Üç oyun da ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Windows 8.1 Başlangıç ekranından Solitaire, Mayın Tarlası ve Hearts oyunlarını yüklemek için Mağaza yazın ya da Mağaza kutucuğuna dokunun veya tıklayın. Arama kutusuna Hearts yazın ve ardından yüklemek istediğiniz sürümü yükleyin.

mytayf (1) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8'de oyunlar yüklü gelmiyor. Ancak, Windows mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.