Windows 8'de Ram testi nasıl yapılır?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Windows 8'de Ram testi nasıl yapılır?

Windows 8'de Bellek testi nasıl yapılır?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Windows 8'de Ram testi yapmak için bilgisayara yönetici olarak giriş yapın.

  1. Windows 8 başlangıç ekranında Windows tuşu ve R tuşlarına birlikte basın
  2. Çalıştır penceresi açılacaktır buraya mdsched.exe  yazın ve enter tuşuna basın.
  3. Bilgisayarınızdaki Bellek sorunlarını denetleyin penceresi açılacaktır.
  4. Şimdi yeniden başlat ve sorunları denetle (önerilir) tıklayın
  5. Bilgisayar yeniden başladığında RAM / Bellek testi başlayacaktır