Windows 8 etkinleştirilemiyor hatası

arjin (1) 7 yıl önce sordu

Windows 8 kullanıyorum. Windows 8'i etkinleştir dedğimde etkinleştirme yapılamıyor hatası alıyorum.

Windows 8 ürün anahtarımı biliyorum.

Toplam 2 cevap

arjin (1) 7 yıl önce cevapladı

bide kodu veriyim arkadaşlar: 0x8007267C

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

önce internet bağlanını kontrol et işletim sisteminiz 32 bitmi veya 64 bitmi hagisi ise kms etkinleştirme programıda o şekilde olsun

önce KMS programının kurulumunu yapın sonra masa üstüne kısa yolu gelmez başlata KMS yaz çıkar  sağ tuş yap yönetici olarak çalıştır  buton simgesine tıklatın etkinleştirme gerçekleşir