windows 8 Etkinleştirme

recepguvenc (26) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarıma yeni windows 8 enterprise format attım etkinleştirmem gerekiyor içideki dosyaları etkilemeden nasıl etkinleştirebilirim?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Windows 8 nasıl etkinleştirilir?

Windows 8 etkinleştirmek için şu adımları takip edin:

Windows 8 etkinleştirme adımları

  1. Başlangıç ekranında cmd yazın ve enter tuşuna basın veya Windows + R tuşlarına basarak çalıştır penceresini açın.
  2. Komut istemi ekranı açılacaktır buraya slui 3 yazın ve enter tuşuna basın.
  3. Windows 8 etkinleştirme ekranı gelecektir.
  4. Ürün numaranızı girin ve Windows 8'i etkinleştirin.

Yukarıdaki adımlardan sonra Windows 8 etkinleştirme tamamlanacaktır.

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

İşletim sisteminizin eğer normal aktivasyon keyi yok ise ve korsan yazılım kurduysanız size verdiğim linkteki dosyayı indirerek windowsu aktif hale getirebilrisiniz.  https://-----

murat 9 yıl önce

Merhaba, korsan yazılım, crack gibi konular uzmanim.net'te yasaktır. Bu sebepten cevabınız silinecektir.

dyildiz 9 yıl önce

Bilmiyordum uyarınız için teşekkür ederim