WİNDOWS 8 (PRO) EKRAN AYDINLIĞINI AYARLAYAMAMA SORUNU !

selcukulusal (32) 8 yıl önce sordu

Arkadaşlar Windows 8.1 (Pro) bilgisayarımda ekran parlaklığını ayarlayamıyorum ışık simgesinin üzerinde 'KULLANILAMAZ' yazıyor internette geniş bir araştırma yaptım fakat çözüme ulaşamadım çözüm için şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM..

Hata Görüntüsü ;

Toplam 3 cevap

yusufbozar (348) 8 yıl önce cevapladı

NET frameworkü güncellemeniz gerekebilir. Microsoft .NET Framework 4.5.2 (Web Yükleyicisi) ni indirip kurun. Tahminimce onarması gerekir. Bazı kullanıcılar windows update işlemiyle NET frameworkü güncellediklerini söylemişler ama gerek kalacağını zannetmiyorum. Yine de aklınızda bulunsun.

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayar masaüstü mu laptopmu masaüstü bilgisayar larda bu hatayı veriyor

selcukulusal (32) 8 yıl önce cevapladı

Masaüstü