Windows 8 Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise farklılıkları nelerdir?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Windows 8 Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise farklılıkları nelerdir? Windows 8 sürümleri arasında hangi farklılıklar vardır? Benim için hangisi uygun?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Windows 8

  1. YOK - BitLocker bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamanızı sağlayan şifreleme aracı
  2. YOK - Remote Desktop Connection Uzak masaüstü bağlantısı. Uzak bir bilgisayardan bilgisayarınıza bağlanmaya yarayan araç
  3. YOK- Ağ Bağlantısı - Domain'e giriş

Windows 8 Pro

  1. YOK - Windows To Go - USB cihazınızda konumlandıracağınız Windows 8 sisteminizi, Windows 8 gereksinimlerini karşılayan bir bilgisayarda kullanabilme imkanı. Masaüstünüzü yanınıda taşyabileceksiniz.
  2. YOK- DirectAccess
  3. YOK - BranchCache
  4. YOK - AppLocker
  5. YOK - Virtual Desktop Infrastructure

Windows 8 Enterprise

  1. YOK - Yok. Tüm özellikleri barındırıyor.