windows 8 yüklü programlarını açmıyor

kellecibilgisayar (1) 9 yıl önce sordu

Öncelikle meraba diyorum sorunumu anlatmaya baslıyorum benım bilgisayarda windows 8 uygulamaları açılmıyor windows 8 in ekranı varya hani sol en altta 4 tane kare on basıyorum win 8 in ekranı geliyor mesela ordan bir uygulamaya basıyorum hesap makinesine ve 1 sanıyeligine açılıyor alta geçiyor altta basıyorum yine 1 saniyeline açılıp alta geçiyor lütfen yardım edin rica ettim

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Bu problem herhalde sonradan meydana geldi. En kolay ve garantili çözüm aşağıdaki linkte belirtilendir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

yusufbozar (348) 9 yıl önce cevapladı

METRO MENÜ (MAĞAZA BİLEŞENİ) ONARMA sfc /scannow komutunu dene düzelmeze linkteki komutları uygula