Windows 8/8.1 Yönetici izni nasıl veririm, Hesabım konuk olarak gözüküyor Yönetici nasıl olacağım

okkkan (1) 8 yıl önce sordu

windows 8.1 kullanıcısıyım başlangıçta şifre sormaması için bişeyler yaptım ve oldu.

bundan sonra kullanıcı hesabım konuk hesabı olarak değişti yönetici izni gereken yerlerde evet seçeneğini seçemiyorum.

teşekkürler

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

administrator yerel hesap açın yeniden konuk hesabı silin yukarda sağtarfta arama kutusuna netplwiz yazın  ve tıklatın ok işareti ile gösterilen tiki kaldırın aşada resimdeki gibi gibi giriş şifrenizi kaldırabilirsiniz