windows 8den windows7ye düşürme yardım eder misiniz

hollyvet (1) 9 yıl önce sordu

bios ayarlarını yaptım boot edebiliyorum, windows7 diskini taktım bölümleri sildim ama bbölüme tekrar yükleyemiyorum ''windows bu diske yüklenemez. seçilen disk gpt bölümü stilinde'' diye bir uyarı geliyor. http://uzmanim.net/soru/windows-bu-diske-yuklenemez-secilen-disk-gpt-bolumu-stilinde/2211 linkteki konunuzu okudum ama programı kullanmayı bilmiyorum yardımcı olur musunuz. teşekkürler

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

windows 8 gbt sitili hatası. burda programsız ''windows bu diske yüklenemez. seçilen disk gpt bölümü stilinde" hatası nasıl çözülür anlatıyor.

Bu çözümü deneyebilirsiniz.