Windows başlatılıyor denildikten sonra siyah ekran sorunu nasıl çözülür?

bals11 (3) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben oyun indirmek istiyordum yüklemem sürerken lavaboya gittim geldim ekranım lekeli ve siyah Bi şekilde kilitlenmiş gibiydi bilgisayarı kapatıp açtım tekrar Windows başlatılıyor deniliyordu ondan sonra açılmadı yine aynı şekilde donup kaldı  ve ayrıca başlangıç onarma yapmak isterken tamamlanamadı gibi bir uyarı geldi.  Fotoğrafları mevcuttur sorunun

Toplam 2 cevap

hydra (3812) 3 yıl önce cevapladı

Başlangıç Onarma ekranı açılıyor mu? Eğer açılıyorsa sistem geri yükleme yap.

bals11 3 yıl önce

Yeniden denedim oldu çalıştı biraz ama şimdi pc kasası çalışıyor ama ekrana hiçbir yazı gelmiyor kabloyu anakarta taktım ama oda açılmıor

hydra 3 yıl önce

İşlemci nedir? @bals11

bals11 (3) 3 yıl önce cevapladı

Başlangıç onarma yapıyorum sistem geri yüklemesi yapıyorum  ama geri yükleme tamamlanamadı diyor