Windows bazı güncelleştirmeler yüklenmedi(yardım)

militanz (1) 8 yıl önce sordu

Bu hatanın sebebi nedir daha öncede 1 kere daha aynısı olmuştu internetten çözümlerine baktım sadece 1 çözüm sorunu halletmişti fakat şimdi onuda yapıyorum yine olmuyor nasıl düzelte bilirim bunu ?

Resim http://deepwebtr.net/attachment.php?aid=5505

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Windows 7 bazı güncelleştirmeler yüklenemedi hatası için çözüm uzmanım.net ekibi tarafından daha önce bulunmuştur. Windows 7 bazı güncelleştirmeler yüklenemedi  linkine tıklayarak çözümü deneyebilirsiniz.