Windows belirtilen aygıta ulaşamadı hatası

tyfnchngr (2) 10 yıl önce sordu

Selam arkadaşlar.

PC windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi  uyarısı veriyor. Klavyemde de bazı karakterlerin yeri degişti.

Nasıl çözebilirim? Yardımcı olursaniz sevinirim.

hakan 10 yıl önce

sorunuzda daha fazla bilgi vermelisiniz. Örneğin işletim sisteminiz nedir? Hangi işlemi yaparken bu hatayı alıyorsunuz? Antivirüs yazılımınız var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. Öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir hatasının sebebi aşağıdakilerden birisi olabilir.

  • Dosyaya veya dosya konumuna yönelik izinleriniz yok.
  • Dosya; bilgisayara bağlı olmayan ağ konumu veya harici sürücü gibi erişilebilir olmayan bir konumdadır.
  • Dosya taşınmış veya silinmiş.
  • Dosya veya kısayol bozuk.
  • Dosya Windows tarafından engelleniyor olabilir.
  • Virüsten koruma yazılımınızın dosyayı engelliyor olabilir.
minolta35 (1) 10 yıl önce cevapladı

klavyede değişen karakterleri ''denetim masası/bölge ve dil seçenekleri/diller/metin hizmetleri''nin ayrıntılar kısmından giriş dili ve klavye yapısını seçebilirsiniz.