Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

winxp (17) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarıma esed nod32 yükledikten sonra Windows belirtilen aygıtı yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinlerinin olmayabilir hatası alıyorum bunu her uygulamayı açarken alıyorum esed nod32 yi kaldırınca sorun çözülüyor ancak esed nod32 yi kaldırmak istemiyorum.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Eset nod 32 antivirüs programı iyi bir antivirüs programı değil

Eset Nod32 nasıl kaldırılır?

Emisoft antivirüs programını kullanmanı öneriyorum

winxp 4 yıl önce

Siz hangi antivirüs programı önerirsiniz?

darkcrak 4 yıl önce

Emisoft antivirüs programını sana önere bilirim ben de şuan da Emisoft kullanıyorum gayete de memnunum @winxp

winxp 4 yıl önce

Bilgisayarı yavaşlatır mı?

darkcrak 4 yıl önce

Yavaşlatmaz @winxp

winxp 4 yıl önce

Bilgisayarımı yavaşlatır mı?

darkcrak 4 yıl önce

Bilgisayarını yavaşlatmaz dedim ya :) @winxp

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Sistem özelliklerin nedir ? O'na göre antivirüs programı öneriyim.
Eset Nod 32 Güzel bir antivirüs programı ben kullanıyordum sende başka sorun olabilir.