Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için

metehanyetgiin (1) 3 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum belirtilen aygıta veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir diyor. Bu hatanın çözümü için1 aydır uğraşıyorum.  Kimse soruma cevap vermiyor.  Yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayar ciyada götürmek istemiyorum çünkü anakart karı falan değiştiriyorlar.  Lütfen yardımcı olun

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi hatası buradaki işlemi denedin mi? Eğer olmuyorsa bana özelden mesaj at sistemini inceleyelim.

metehanyetgiin 3 yıl önce

Attim mesaj