windows çalışmayı durdurdu hatası (usb belleğe dosya aktarılmıyor)

jaglar (1) 7 yıl önce sordu

usb bilgisayar görüyor bellek içindeki dosyaları görebiliyorum/silebiliyorum/biçimlendirebiliyorum
ama usb bellege dosya aktarırken windows gezgini çalışmayı durdurdu-windows gezgini yeniden başlatıyor hatası ile hatası ile karşı karşıya kalıyorum yardımcı olursanız seviirim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@hakan hocanın daha önceden paylaştığı bu cevap işinizi görür sanıyorum konuya gidin

jaglar 7 yıl önce

@hakan hocanın paylaşımından yararlanmaya çalıştım ama hala problem devam ediyor

hakan 7 yıl önce

@jaglar farklı port ve bilgisayarda denedin mi USB belleği?