Windows Defender Bluteal.B!rfn virüsü buldu

qwea (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba bugün Windows defender Bluteal.B!rfn adında bir virüs buldu ama bir daha tarattığımda yoktu malwarebytes ve Microsoft secrutery scanner lada tarattım  ama virüse dair bir şey bulamadılar ne yapmam gerek bilgisayarımda virüs varmı yoksa yanlış uyarımı Windows 10 kullanıyorum

Toplam 4 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Karantinaya almış olabilir.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Windows Defender yüksek ihtimalle onu kaldırmıştır. Malwarebytes da o yüzden bulmuyordur. Malwarebytes gayet sağlam ve güvenilir bir anti-malware yazılımı. Eğer bir şey bulamadıysa bilgisayarın iyi durumdadır merak etme.

qwea (1) 5 yıl önce cevapladı

Yardımlarınız için cok teşekkür ederim

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Trojan:Win32/Bluteal.B!rfn virüsü nedir, nasıl temizlenir? linkini incelemende fayda var. Windows Defender bu virüsle ilgili hatalı uyarı veriyormuş.