“windows defender” bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir sorunu

selinarslan (1) 4 yıl önce sordu

word ü etkinleştirmek için internetten araştırma yaptıgımda kmspico ve kmsauto programalarını indirdim yapmaya calıstım yapamadım ve sonra windows defender i açtığımda bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir yazısı cıkıyor ve tarama yapmıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bu konu ile ilgili bir yorum yazmıştı. Dilersen alttaki link den çözüme gide bilirsin

Antivirüs programı "kurucunuz tarafından yönetiliyor" hatası