Windows Defender Güvenlik Duvarı bu uygulamanın bazı özelliklerini engelledi

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Opera tarayıcısında VPN açınca Windows Defender Güvenlik Duvarı tüm ortak ve özel ağlarda Opera Internet Browser öğesinin bazı özelliklerini engelledi diye uyarı alıyoru. Windows 10 kullanıyorum. Seçeneklerde Iptal ve izin ver var. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Zaman zaman Windows Defender güvenlik duvarı bu tür uyarılar verebilir. Uyarı kaynağı tanıdık bir yazılımsa sorun değil. VPN açınca Windows Defender şüpelenmiş. Uyarı vermiş İzin ver diyerek bu pencereyi kapat.

Hoş bu ekran geldiğinde bir şeyin engellendiğini şimdiye kadar görmedim ben hissetmedim vesselam.