Windows defender kapanıyor

msalihu (1) 3 yıl önce sordu

Sizin virüs ve tehdit korumanız kuluşunuz tarafından yönetiliyor hatası alıyorum makalede dediğiniz herşeyi yaptım ama gene geri geliyor

Toplam 3 cevap

genius (190) 3 yıl önce cevapladı

Ürün anahtarınızı değiștirmeyi deneyin.

darkcrak 3 yıl önce

Alakası bile yok

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Başka antivirüs programı kullanınınız, windows defenderin bana hiç faydası olmadı şuana kadar.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows defender benim gözümde bir hiç. Eğer antivirüs programı indireceksen bilindik veya uzman tavsiyesi alarak antivirüs programı indire bilirsin.

Benim tavsiyem Mallwarebytes, Emsisoft ve Panda security'i kullana bilirsin. Avast diyenler olacak fakat avast iyi bir yazılım değil benim gözümde bilgisayarı yavaşlatan ve reklamla indirme kazanan bir yazılım benim gözümde