windows defender kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatası hala alıyorum.

tuna35 (1) 3 yıl önce sordu

''Windows defender sizin kuruluşunuz tarafından yönetiliyor'' hatası ile ilgili ve çözümü ile alakalı bütün videoları izledim ancak sorun çözülmedi bu konu hakkında bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Toplam 1 cevap

talha9797 (5) 3 yıl önce cevapladı

Merhaba..Büyük ihtimalle virüs bulaşmış olabilir ve saldıran kişi kendi kontrolüne almış olabilir googleda köşedeki üç noktaya bastığın zaman "kuruluşunuz tarafından yönetliliyor" yazıyor ise büyük ihtimalle trojen olabilir vs..Görev yöneticisinde şüpheli uygulama varmı?