Windows Defender "Windows defender silinemiyor: anahtar silinirken hata" alıyorum, nasıl çözebilirim?

aykuttunc (1) 2 yıl önce sordu

Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender

Kısmından Windows Defenderi sil dediğimde silmiyor (( Windows defender silinemiyor: anahtar silinirken hata )) diyor bana

Ne yapmam gerekli?

Toplam 3 cevap

gorele28 (387) 2 yıl önce cevapladı

Devredışımı Bırakmak istiyorsun

genius (190) 2 yıl önce cevapladı

Bu sorunun nedeni, dosyayı (keyi) silmeye çalışırken kullandığınız kullanıcının keyi silmek için ayrıcalığı olmamasıdır. Bunu çözmenin yolunu, bu linkde @murat arkadaşımız anlatmıştır.

yafess (1) 2 yıl önce cevapladı

İçerik başka siteden kopyala-yapıştır şeklinde yapıldığı için kaldırılmıştır.