Windows failed to start hatası

funeral22 (1) 7 yıl önce sordu

İyi akşamlar dün gece a disk read error hatası üzerine diğer bilgisayardan format dosyalarını indirdim iso şeklinde flash belleğe yükledim biostan flash belleği önce boot yapmasına ayarladım ama sonrasında hiçbir şekilde açılmıyor bios kısmını geçtikten sonra donuyor ve bi süre sonra bu hatayı veriyor işletim sistemi windows7

Toplam 1 cevap

gmemir (5) 7 yıl önce cevapladı

Aynı Sorun Bendede olmuştu.Formatla çözmeyi denedim ama olmadı.Biz Disk Değiştirdik.Başka çare varmı bilmiyorum ama ben böyle çözdüm.

funeral22 7 yıl önce

Bende aynısını yaptım dostum boyumu aşan bir işti bilgisayarcıya götürdüğüm zaman harddisk yanmış dedi yorumun için teşekkür ederim

gmemir 7 yıl önce

Cevabımdaki aşağı okun altındaki tike basarak Soruyu onayla.