Windows format öncesi driverları nasıl yükleyebilirim?

123beyengin (1) 1 ay önce sordu

Selamün Aleyküm ben driverlarımı format öncesi nasıl yükleyebilirim? Format sırasında çalıştırmak için otomatik kurması için.

Toplam 1 cevap

ciguli02 (1) 1 ay önce cevapladı

Aleyküm selam.

Belirtmiş olduğun işlem yardımcı programlar aracılığı ile yapabileceğin bir işlem türüdür. Öncelikle hangi işletim sistemini kullanacağın önemlidir. Çünkü işletim sistemlerine göre program değişebilmektedir.

Genel tavsiyem hangi işletim sistemini kullanacaksan " Windows X özelleştirme" şeklinde Google üzerinde arama yapmandır.

Bunun haricinde MSMG Toolkit adlı programı da araştırabilirsin. Belirttiğim program bu işleri yapmanı sağlayan aracı bir programdır. Herhangi bir hata vs. alırsan ingilizce aratarak daha çok kaynak bulabilirsin.