Windows geç açılıyor

murhan47 (4) 7 yıl önce sordu

Merhaba, bilgisayarıma dün win8.1 format attım formattan sonra bilgisayarım fotoğraftaki gibi açılmaya ve geç açılmaya başladı http://i.hizliresim.com/kEa79v.jpg

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

açıklama yetersiz

1 ) önceki işletim sisteminiz ?

2 ) sistem özelikleriniz ?

bu soruları neden soruyorum  sistem özelikleri yeterlimi ve önceki işletim sitemi win 8.1  mi idi

acaba ilave yazarsanız yardım etmek o derece kolaylaşır

herşey normal kabul edersek formattan sonra bilgisayar güncelemeleri yükletmesi vs sistemin tam oturması bikaç gün alır daha sonra rahatlama olur

murhan47 (4) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bilgisayarım Toshiba Satellite L8500D-12v evet daha önce de sistemim Windows 8.1 di. Bilgisayar formattan önce Toshiba yazısı ile açılıyordu ve 5 ve ya 1o saniye sürüyordu. Şimdi ise Toshiba yazısı 1 saniyeliğine geliyor sonra fotoğrafta ki gibi açılmaya başlıyor ve 1 dk dan fazla sürüyor, hem de bayağı fazla. Başında beklemiyorum açılırken o yüzden 1-2 dk dan fazla sürdüğünü eminim.