Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası çözümü?

koksalbaba (1) 7 yıl önce sordu

Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası çözüm nedir?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Doğrusu Windows Gezginidir ve eğer sürekli olmuyorsa (bir defa olduysa veya çok seyrek oluyorsa) fazla önemseme; Windows işletim sistemlerinde olur bazan öyle şeyler.

Ama sık sık oluyorsa durum ciddi demektir ve acilen PC'yi elden geçirmelisin. Bununiçin alttakileri yaparsan problem giderilebilir:

Windows ve/veya genel olarak PC problemlerinde ilk ve öncelikli çözüm arayışları neler olmalıdır? (tıkla)