windows gezgini yeniden başlıyor

theriskoftime (39) 4 yıl önce sordu

windows gezgini bir kaç defa yeniden başlıyor görev çubuğu gidiyor. ne yapmam lazım?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

2 adet çözüm buldum dilersen onları deneye bilirsin

1.Çözüm:

Dosyaların zarar görmüş ola bilir yani sistem dosyaların çözümü ise şu

  1. CMD'yi yönetici olarak aç.
  2. Ardından SFC/SCANNOW yaz ve enter e bas
  3. İşlem bitince bilgisayarını yeniden başlat.

Bu işlem ile Windows'da bulunan bozuk veya eksik dosyaları onara bilirsin.

2.Çözüm:

Bilgisayarında virüs ola bilir bence bilgisayarını bi antivirüs programı ile tara.

theriskoftime 4 yıl önce

@darkcrak Windows defender ile tarama yaptım 1 tane virüs buldu onu sildi, şuan sfc/ scannow devam ediyor başka bir virüs program ile de tarama yapmalı mıyım?

darkcrak 4 yıl önce

Bana sorarsan başka bir antivirüs programı ile bilgisayarını tara Windows defender hiç iyi değil bana sorarsan @theriskoftime