windows hal.dll eksik sorunu bedavaya çözmek

murat09000 (1) 9 yıl önce sordu

windows aşagıdaki dosya eksik veya bozuk oldugu için başlatılamadı

windowsrood/system32/hal.dll

bu sorunu bedavaya çözmem gerek

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Windows sistem dosyalarının bozulma nedeni genellikle bir elektrik kesintisi sonucu dosyalara zarar gelmesi veya bir virüsün o dosyaya zarar vermesiyle gerçekleşir. Sorununuzun çözümü için onarma yapmanız gerekmektedir ve bunun için aşağıdaki linkteki adımları uygulayınız.

Windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı.