Windows kod: C:/relog/1.vbs script host hatası

yusufaydnn (1) 6 yıl önce sordu

kod:    C:/relog/1.vbs

satır:   2

karakter:  1

hata:   sistem belirtilen dosyayı bulamıyor

kod:  80070002

kaynak:   (null)

Bu hata her 2 saniyede bir bi kere daha geliyo ekran şuan dolu kapatıyom tekrardan geliyor. Cevabınızı bekliyorum..

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

vbs uzantıllı dosyalar script dosyasıdır. Muhtemelen bilgisayarınına zararlı bir yazılım bulaşmış. Bilgisayarında virüs taraması yapmanda fayda var. sorun taramadan sonra çözülecektir:

Panda Cloud Cleaner  ile bilgisayarını taratabilirsin.

Panda Cloud Cleaner  programını buradan indirebilirsin: Panda Cloud Cleaner nedir? Panda Cloud Cleaner nasıl kullanılır?

Daha sonra bilgisayarına CCleaner yükle. CCleaner programını buradan indirebilirsin:  CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır?

CCleaner programı içinde şu yolu izle: Araçlar > Başlangıçta

CCleaner içinde Başlangıçta ekranında ortadaki kaydırma çubuğunu kaydırdığınızda dosya uzantılarını göreceksin.

Dosya başlığı altındaki dosya yollarından en sonunda .vbs.bat yazan içinde C:\relog\1.bvs olan ifadeleri sil. Daha sonra bilgisayarı yeniden başlat. Sorun düzelecektir.

fikri31 (1) 4 yıl önce cevapladı

olmadı arkadaşlar başka çözümü varmı lütfen söyleyin çok rahatsız oluyorum

darkcrak 4 yıl önce

🤔 Bilgisayarını güncellemeyi denedinmi

hakan 4 yıl önce

Olmayan nedir biraz bilgi verir misin?