Windows kurulumu sırasında disk bölümleme sorunu

gokhan41 (1) 7 yıl önce sordu

Dizüstü bilgisayarıma  format atıyorken windows u nereye yüklemek istiyorsunuz  aşamasında butun bölünmüş alanları sildim şuada disk 0 ayrılamış alan 465.8 gb yazan bir sekme kaldı. bu alanı bölemiyorum ve kurulumu gerçekleştiremiyorum deli oldum...

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Hangi işletim sitemini kuracağınız belli değil windows 8 ve üstü işletim kuracak iseniz formattan sonrada bölme işlemi yapabilirsiniz ileri sekmesi belirdi ise sorun yok ileri tıklatın format başlaması gerekir

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı sabit diskten başlatıp setup kurulumu mu yaptınız ? Eğer böyle ise windows7 de böyle bir sıkıntı bende yaşamıştım.